Geomacher

Geografická súťaž pre žiakov Základnej školy Ľudovíta Fullu v Košiciach

"Geografi sa budú kvôli postaveniu geografie v systéme vied vždy miešať do všetkého. Ale prečo sa pri tom nezabaviť a nezahrať?"

Lukáš Hirko

Apríl 2024

kolo je ukončené

na riešenie geomachra máte ešte
dní
:
hodín
:
minút
:
sekúnd

Pravidlá súťaže Geomacher

Aktuálne prebieha už štvrtá séria vašej obľúbenej školskej geografickej súťaže. V Geomachrovi súťažíte už 10 rokov o špeciálne body, ktoré vám dokážu vo veľkej miere ovplynviť výslednú známku z geografie. A teraz ešte viac :)

PRAVIDLÁ: V každom súťažnom kole môžete skončiť ako "Geomacher" - teda úspešný riešiteľ (povolená max. jedna chyba, piataci dve), do EduPage poznámky tak získate odznak, ktorého hodnota = jednotke s váhou 1 a farebnú nálepku, ktorú si nalepíte do zošita. Pokiaľ bude vaše riešenie obsahovať viacero chýb, získate v EduPage poznámke odznak s nižšou hodnotou zá účasť v kole. Súťažné kolá na seba nenadväzujú, môžete sa zapojiť v ktoromkoľvek mesiaci, čím častejšie, tým lepšie pre vás. Každý mesiac navyše žrebujeme piatich výhercov malého bonusu - "geomňamiek". Nové súťažné otázky nájdete začiatkom každého mesiaca na www.geomacher.hirko.sk, uzávierka každého kola je 10. deň v mesiaci. Správne odpovede nájdete pod súťažnými otázkami krátko po uzávierke kola a váš osobný výsledok medzi poznámkami v EduPage. Upozornenie na nové súťažné kolo dostane každý prostredíctvom správy na EduPage. Súťaž je určená iba pre žiakov ZŠ Ľ. Fullu v Košiciach.

Archív
1. séria
február 2013 - september 2014
2. séria
október 2014 - jún 2015
3. séria
november 2017 - jún 2022
4. séria
od januára 2023

Lukáš Hirko

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

© 2017