GEOmacher - máj 2014

Vzhľadom na množstvo školských akcií začíname neskôr, uzávierka je 15. mája, tak rýchlo na to. Viac info o súťaži a pravidlá nájdete tu. Správne odpovede mailujte už tradične na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Tu sú otázky...

Continue reading

GEOmacher - september 2014

Nový GEOmacher je tu a s ním nové úlohy. Máme trochu pozmenené pravidlá. Pozrite si ich a v prípade nejasností sa ma na ne kdekoľvek a kedykoľvek pýtajte. Keďže všetky začiatky bývajú ťažké (začiatok školského roka nevynímajúc), uzávierka septembrového kola je posunutá na 15. septembra. Príjemné zábavné učenie :)

Continue reading

GEOmacher - október 2014

V septembri som sľuboval zaujímavú tému. Keďže nám začala upršaná jeseň a chcelo by to trochu tepla, vyberieme sa do slnečnej Austrálie. Od septembra máme nové pravidlá. Na riešenie máte čas tradične do 10. októbra. Vaše odpovede posielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a nezabudnite sa podpísať :)

Continue reading

GEOmacher - november 2014

Začíname, končíme, začíname... Začal november, skončili prázdniny, začína GEOmacher. Keďže sa nám zapája vždy viac piatakov (čo ma nesmierne teší) a otázky pre nich môžu byť kladené náročnejším spôsobom, chcem vás milí piataci poprosiť, ak vám niečo nebude jasne, pripadne nebudete vedieť, ako otázku riešiť, nájdite ma a ja vám pomôžem a usmerním vás. S novými pravidlami, ktoré platia od začiatku tohto školského roku sme už, dúfam, vysporiadaní, tak poďme na vec. Vaše odpovede (aj NÁZOR) posielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a nezabudnite sa podpísať a, samozrejme, stihnúť to do 10. novembra :)

Continue reading


Lukáš Hirko

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

© 2017