NA ZÁKLADNEJ ŠKOLE ĽUDOVÍTA FULLU PRACUJEM AKO UČITEĽ GEOGRAFIE, POČÍTAČOVEJ GRAFIKY A TECHNIKY A BOJUJEM PROTI STRACHU ZO ŠKOLY :)

Prestávka v novom šate

Posted in škola

EDITORIÁL: Ahojte všetci, som si na 100% istá, že sa tešíte tak ako ja. Teda na našu Prestávku. Nie na tú, ktorú prežívame každý deň v škole, ale tú, ktorá je výnimočná. A to je práve náš časopis...

Sú tu nové vtipy, fotokvíz, rady. Je tu niečo o živote v našej škole, literárnej súťaži a interview. Päťkári, tešte sa na nový kupón na pätorku, no na kupón sa tešte všetci, päťku môžete dostať aj vy. 30. výročie školy je tu, pripravujeme sa ( snáď všetci ) a doslova a do písmena „ vyrábame nové chodby a triedy“, aby sa naši hostia mali na čo pozerať. My všetci robíme našu školu mladšou a mladšou. A tým, že „ vyrábame nové chodby“ som myslela, že si pripravujeme nové nápady, z ktorých by mohli byť pekné projekty. A hádajte čo ešte.....? Sú tu MS v hokeji. Pozeráme hokej a fandíme našim. Dnes už síce vieme, že naši hokejisti veľa vody nezamútili, ale veľmi sme sa na začiatku tešili a dúfali, že to dopadne lepšie. Určite to vidíte aj na výzdobe našej školy. A keby ste náhodou zabudli, tak vám pripomínam, že už o necelé dva mesiace sú prázdniny, na ktoré sa všetci tešíme. Na záver by som vás chcela poprosiť, aby ste svojimi prácami a postrehmi prispeli do našej Prestávky. Je to veľmi ľahké, stačí niečo napísať a poslať na známu adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .