NA ZÁKLADNEJ ŠKOLE ĽUDOVÍTA FULLU PRACUJEM AKO UČITEĽ GEOGRAFIE, POČÍTAČOVEJ GRAFIKY A TECHNIKY A BOJUJEM PROTI STRACHU ZO ŠKOLY :)

GEOmacher: Jednotky a pluská z GEO už ponovom

Posted in škola

Vaša obľúbená geografická súťaž pokračuje. Od septembra 2014 s mierne upravenými pravidlami a obsahom. GEOmacher je pravidelná mesačná geografická súťaž, v ktorej súťažíte o jednotky a plusové body...

Na tomto mieste nájdete začiatkom mesiaca 5 otázok (úloh) a 1 tému, na ktorú krátko napíšete svoj názor. Odpovede na otázky a názor na tému posielate e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.. Pod e-mail sa nezabudnite podpísať! Uzávierka je vždy v 10. kalendárny deň mesiaca o polnoci. Zo všetkých, ktorí pošlú správne odpovede vyžrebujeme niekoľkých, ktorí získajú jednotku do aktuálneho mesiaca (koľko ich bude závisí od počtu zaslaných súťažných e-mailov). Ak nik nepošle všetky správne odpovede, odmeníme tých, ktorí budú mať najviac správnych. Mená víťazov a správne odpovede nájdete vždy po 10. dni v mesiaci v článku pod súťažnými otázkami. Každý, kto sa zapojí automaticky získava plusový bod (tie sa vám zídu pri krúžkovaní známok). Na toho, komu sa podarí získať za školský rok 10 bodov (zapojí sa do všetkých kôl), čaká prekvapko :)

 Lightbox Image