NA ZÁKLADNEJ ŠKOLE ĽUDOVÍTA FULLU PRACUJEM AKO UČITEĽ GEOGRAFIE, POČÍTAČOVEJ GRAFIKY A TECHNIKY A BOJUJEM PROTI STRACHU ZO ŠKOLY :)

Noc v škole

Posted in škola

Prežiť niektoré dni v škole je pre decká určite náročné. No prežiť noc v škole môže byť pre tých menších ešte náročnejšie, no určite aj zábavné. Literárno-zábavná akcia pre prvákov až štvrtákov sa u nás konala začiatkom mája...

Nie som zástancom strašenia, upírov a čarodejníc, kdesi sa to bije s mojim náboženským presvedčením. Snažím sa preto takéto akcie vnímať ako rozprávkové záležitosti. A vlastne aj o to šlo. V každej triede boli rozprávkové bytosti, pri ktorých ste museli splniť úlohu, aby ste dostali indíciu. Každý uspel, každý vyhral a pri buchtách v školskej kuchynke už nikto na strach ani len nepomyslel. Pri vstupe do spoločenskej miestnosti som sa nemohol pousmiať. Žinienky, karimatky a unavené deti. Tak ešte rýchlo dve-tri uspávanky v mojom podaní a spať. Nočné dialógy s ôsmakmi v kuchynke, geografická učebňa plná baviacich sa siedmakov a ôsmakov, ktorí nám pri akcii pomáhali a okupovali jednotlivé stanovištia, to všetko bolo super. Tak už nie je dôvod báť sa v škole.

FOTOGALÉRIA Noc v škole