NA ZÁKLADNEJ ŠKOLE ĽUDOVÍTA FULLU PRACUJEM AKO UČITEĽ GEOGRAFIE, POČÍTAČOVEJ GRAFIKY A TECHNIKY A BOJUJEM PROTI STRACHU ZO ŠKOLY :)

Beatles na Maurerke

Posted in škola

Keď sa rozhodlo, že Ebony show v roku 2012 bude mať tému Beatles, takmer všetci sme si prešli fázou frustrácie, sklamania a bezradnosti. Prešlo pol roka a vo februári tohto roku hráme skrátený program aj pre základné školy ako výchovný koncert...

Na našu základnú školu sa tak dostali ďalšie osobnosti zo sveta slovenskej popmusic. Maťo Husovský z Komajoty, gitarista Katky Koščovej Mišo Brandys, ex-bubeník Metalindy a súčasný bubeník Pink Floyd Revival Peťo Kertvel, gitarista Luky Valkučák a ja ako basgitarista. Známe i menej známe mená doplnené spevákmi z CVČ Ebony na čele s riaditeľkou centra Julkou Smolkovou bola vynikajúca konštelácia osobností, pováh a nápadov, ktorá spôsobila to, že nás Beatles začal baviť. Tradičné aranžmány a nové úpravy, piesne spojené do megamixov je niečo, čo aj súčasne decká dokáže osloviť. Určite nie natoľko, aby od Rytmusa prešli k počúvateľnej hudbe, no vie im ponúknuť iný rozmer toho, čo oni vo veľmi okresané a skreslene nazývajú hudba.